Międzyszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych

IMGP0905 1W dniu 16 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce odbył się Międzyszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych ŁĄCZĄ NAS ŚWIĘTA”.Ze sceny płynął wspaniały śpiew wykonawców wprawiając słuchaczy w świąteczny nastrój wypełniony radością i przyjaźnią.

Uczniowie naszej szkoły również przyłączyli się do wspólnego śpiewania kolęd. Magdalena Gurzyńska (IIc), Kaja Klimczak (IIa), Aleksandra Bakun (IIc), Konrad Piotr Rećko (IIa) i Maciej Kułakowski (IIb) swoje umiejętności wokalne przedstawili we własnej aranżacji kolędy „MARIO CZY TY JUŻ WIESZ ?” . Drugą kolędę zaprezentowały : Ewelina Sapieżyńska, Natalia Markowicz, Julia Druć, Gabriela Słoma, Dominika Czaplejewicz, Julia Grynczel, Julia Sienkiel i Patrycja Wróblewska z klasy I C . W ich wykonaniu publiczność usłyszała utwór „ THE NIGHT THAT CHRIST WAS BORN”.

Wspólne kolędowanie dało możliwość zarówno wykonawcom jak i publiczności ponownie wczuć się w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Publiczność nagrodziła wykonawców gromkimi brawami. Bogata oprawa artystyczna koncertu zagwarantowała niezapomniane przeżycia. Na pewno wrócimy tu za rok .

opiekunowie: Joanna Czemiel, Jolanta Czołpińska, Dorota Dziakowska

Wrzesień 2020