Zespół Szkół w Sokółce

Smaller Default Larger

Szanowni Abiturienci

0x0Nauka w szkole ponadgimnazjalnej dobiegła końca. Macie za sobą wiele miesięcy wytężonej pracy, której owoce widzicie na swoich świadectwach. Gratuluję wspaniałych sukcesów i osiągnięć. Cieszę się, że rozumiecie, jak wiele zależy od wykorzystania szansy, którą postawiła przed Wami szkoła. Jesteście kapitałem społecznym naszego kraju, a Wasze sukcesy przynoszą zaszczyt i sławę Powiatowi Sokólskiemu.

Od ponad miesiąca w Polsce panuje epidemia COVID-19. Od tego czasu w szkołach wdrożono model pracy zdalnej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W dobie pandemii wszyscy, Wy także, musicie zetknąć się z nową rzeczywistością i końcem roku szkolnego, jakiego jeszcze nie było.

Mimo trudnej sytuacji, z pewnością czujecie radość związaną z niebawem rozpoczynającymi się wakacjami. Pamiętajcie, że ten czas nie może być pozbawiony refleksji związanej z bezpieczeństwem Waszym i Waszych bliskich. Pamiętajcie również, że od podejmowanych decyzji może zależeć zdrowie, a nawet życie innych. W obliczu pandemii musicie podjąć to wyzwanie z wielką odpowiedzialnością. Tylko działając wspólnie, w poczuciu solidarności możemy skutecznie przezwyciężyć ten trudny okres. Pamiętajmy o tym!

Drodzy Maturzyści, w tym ważnym dla Was czasie, życzę wiary we własne siły i umiejętności. Mądrze wykorzystajcie swoją wiedzę. Niech wypracowane przez Was wyniki egzaminu maturalnego będą wysokie i pozwolą na realizację życiowych planów. Powodzenia!

Z poważaniem,

Starosta Sokólski

Piotr Rećko

Zespół Szkół w Sokółce
ul. Mickiewicza 11

tel: (85) 711-25-29

fax: (85) 711-25-74

e-mail: sekretariat@liceumsokolka.pl

dyrektor: dyrektor@liceumsokolka.pl

pedagog: pedagog@andryszczyk.pl

Inspektor Ochrony Danych:
iod@liceumsokolka.pl

 


Snapchat

Do końca roku zostało

Do końca roku szkolnegoWakacje! dni.
Maj 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Projekty i współpraca

Współpraca polsko-białoruska