ARS – czyli jak dbać o miłość

KonkursPaństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sokółce informuje koordynatorów szkolnych programu edukacyjnego „ARS – czyli jak dbać o miłość” oraz innych nauczycieli zainteresowanych profilaktyką uzależnień, o możliwości wzięcia udziału w konkursie pt. „Szkoła wolna od używek”, zorganizowanym przez Głównego Inspektora Sanitarnego w Warszawie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.szkolawolnaoduzywek.pl.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sokółce zachęca do wzięcia udziału w konkursie z uwagi na potrzebę edukacji młodzieży i atrakcyjność nagród.

Organizator ustalił krótki termin realizacji konkursu: od 10.03. do 26.03.2017 roku. Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na wspomnianej wyżej stronie internetowej w terminie do 26.03.2017 r.

Państwowy Powiatowy
Inspektor Sanitarny w Sokółce