Czytelnicze i plastyczne sukcesy naszych uczniów

IMG 358628 listopada 2017r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku odbyła się konferencja podsumowująca projekt czytelniczy „Podlaskie spotkania z pisarzami”. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody laureatom konkursów zorganizowanych w ramach projektu. Uczniowie naszego liceum wzięli aktywny udział w realizacji projektu, a ich udział w konkursach zakończył się wielkim sukcesem.

W wojewódzkim konkursie czytelniczym „Czy znasz twórczość Zygmunta Miłoszewskiego?” wyróżnienie zdobyły następujące uczennice: Daria Szymaniuk (2c) , Anna Paszko (1a), Wiktoria Żylińska (2d).

W wojewódzkim konkursie plastycznym na plakat promujący twórczość Zygmunta Miłoszewskiego I miejsce zajęła praca Natalii Głódź z kl. 3ae, natomiast Wiktoria Żylińska z kl. 2d zdobyła wyróżnienie.

Uczennice w obu konkursach pokonały w rywalizacji reprezentantów wielu szkół ponadgimnazjalnych z Białegostoku i całego województwa.
Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie:
Małgorzata Kułakowska