Dyktando z języka angielskiego

Uczestnicy dyktanda19 lutego w naszym liceum odbyło się I Międzyszkolne Dyktando z Języka Angielskiego, w którym wzięło udział 30 uczniów z 7 szkół: Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sokółce, Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sokółce, Gimnazjum Integracyjnego nr 3 w Sokółce, Zespołu Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego - Hubala w Sokółce, Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie i naszej szkoły.

Wyniki w grupie gimnazjalnej:

1 miejsce Piotr Grusza - Gimnazjum Integracyjne nr 3 w Sokółce
2 miejsce Klaudia Kondrat - Gimnazjum nr 1 w Sokółce
3 miejsce Klaudia Greś - Gimnazjum Integracyjne nr 3 w Sokółce
4 miejsce ex aequo Jakub Żamojda - Gimnazjum Integracyjne nr 3 w Sokółce oraz Marta Surowiec - Gimnazjum nr 1 w Sokółce
5 miejsce Ernest Gieniusz - Gimnazjum Integracyjne nr 3 w Sokółce
6 miejsce Ewa Matuszkiewicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce

Wyniki w grupie ponadgimnazjalnej:

1 miejsce Paweł Jacewicz - Zespół Szkół w Sokółce
2 miejsce Jakub Dzienis - Zespół Szkół w Sokółce
3 miejsce Mateusz Grzesik - Zespół Szkół w Sokółce
4 miejsce Karol Bańkowski - Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce
5 miejsce Piotr Ryszkiewicz - Zespół Szkół w Sokółce
6 miejsce Wojciech Połejko - Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa. Organizatorzy złożyli wyrazy podziękowania nauczycielom przygotowującym uczniów do Dyktanda i uczestniczącym w pracach Jury oraz Dyrekcjom poszczególnych szkół.

Nagrody ufundowali:
Burmistrz Sokółki i Starosta Sokólski, wydawnictwo Oxford University Press i Express Publishing

Zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Joanna Czemiel
nauczyciel języka angielskiego