Szanowni Rodzice. Drodzy uczniowie.

W związku z zaistniałą sytuacją, w najbliższym czasie nauczyciele będą przesyłać materiały do pracy samodzielnej poprzez dziennik elektroniczny lub media społecznościowe. Proszę osoby, które mają problem z logowanie się do dziennika o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podanie nr kontaktowego. W miarę mozliwości na bieżąco będę odblokowywać konta uczniów i rodziców. Informacje na temat dalszego funkcjonowanoia szkoły będą aktualizowane na stronie internetowej i mediach społecznościowych.

Życzę dużo zdrowia.

Iwona Grzybowska