Zespół Szkół w Sokółce z tytułem SREBRNEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI RP 2021 r.

Srebrna Europejska Szkoła Praworządności RP 2021 Z wielką przyjemnością informuję, iż Zespół Szkół w Sokółce otrzymał status SREBRNEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI RP 2021 r.

Wysoka Kapituła X Ogólnopolskiego Rankingu Olimpijskiego Europejskich Szkół Praworządności RP 2021 roku, z uwagi na duże sukcesy uczniów Zespołu Szkół w Sokółce w olimpiadach społeczno – prawnych, które "zaowocowały" zajęciem LVII miejsca w Polsce w X Ogólnopolskim Rankingu Olimpijskim Europejskich Szkół Praworządności RP 2021 roku, nadała Naszej szkole status Szkoły Srebrnej.

Srebrna Europejska Szkoła Praworządności RP 2021

Od tej pory Zespół Szkół w Sokółce ma prawo posługiwać się mianem Szkoły Srebrnej, jako placówki, w której edukacja społeczna, europejska, prawna, z dziedziny praw człowieka i historyczna STOI NA WYSOKIM POZIOMIE !!!

Wszystkim uczniom i zaangażowanym nauczycielom serdecznie gratuluję kolejnego sukcesu, który udowadnia że Zespół Szkół w Sokółce jest nowoczesną szkołą, w której WARTO się uczyć !!!

Anetta Zubrzycka
Dyrektor Zespołu Szkół w Sokółce