Szkolne eliminacje olimpiad i konkursów z historii i WOS

Konkursy i OlimpiadyW listopadzie 2015 r. odbyły się szkolne eliminacje olimpiad i konkursów z historii i wiedzy o społeczeństwie. Wyłoniły one reprezentantów naszej szkoły w kolejnych etapach następujących olimpiad i konkursów:

• etap okręgowy XLII edycji Olimpiady Historycznej: Grzegorz Garbuz (IIIA) i Adam Kozłowski (IIIA),
  • etap okręgowy LVII edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym: Adam Kozłowski (IIIA),
  • II etap X edycji Olimpiady Wiedzy o Świecie Antycznym: Adam Kozłowski (IIIA), Grzegorz Garbuz (IIIA), Paweł Burnos (IIIA), Michal Piotr Kułakowski (IIB), Artur Jelski (IID) i Patryk Szumiński (IIIA)
  • etap wojewódzki III edycji Olimpiady Solidarności: Piotr Ryszkiewicz (IIC) i Michał Piotr Kułakowski (IIB),
  • etap międzyszkolny IX edycji Olimpiady Tematycznej "Losy żolnierza ...": Radek Skolmowski (IID), Daniel Paszko (IIIA) i Adam Kozłowski (IIIA).

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia odbędą się eliminacje szkolne XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Polska Piastowska".

Życzę powodzenia na kolejnych etapach olimpiad i konkursów

Jarosław Hlebowicz
nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie