II MIEJSCE DZIEWCZĄT W POWIATOWYCH ROZGRYWKACH FUTSALU

małeW dniu 29 października 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Sokółce odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w futsalu dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Sokólskiego.

W zawodach wystartowały 4 zespoły, które rozegrały łącznie 6 meczów.
Drużyna Zespołu Szkół w Sokółka zajęła II miejsce – po wygraniu dwóch meczów i jednej porażce.
Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Klaudia Sokołowska reprezentantka drużyny ZS Sokółka, która odebrała pamiątkową statuetkę.

Gratulujemy udanego turnieju i życzymy powodzenia w kolejnych rywalizacjach!!!

Wyniki meczów Zespołu Szkół w Sokółka:

ZS Sokółka – ZS CKR Janów 3:0
ZS Sokółka – Szkoła Podstawowa nr.1 1:0
ZS Sokółka – ZSR Sokółka 0:1

Skład reprezentacji Zespołu Szkół w Sokółce:
Daria Arciuch (1 c) – kapitan, Klaudia Sokołowska (1 b), Monika Szomko (1 d), Natalia Fiedorec (1 d), Gabriela Bielacka (1 a), Martyna Cieślak (1 c), Zuzanna Danilewicz (2 d), Gabriela Mozolewska (2 d), Kamila Mikłasz (2 bc), Martyna Dzienis (2 bc), Beata Kuklicz ( 2 bc), Bogusława Romanowicz (2 bc), Julia Rutkowska (2 a).

Mecze sędziowali uczniowie ZS Sokółka:
Jakub Sawicki ( 2 d), Daniel Danilewicz ( 2 d).

Bożena Marcińczyk
nauczyciel wychowania fizycznego