Konkurs językowy w naszym liceum

20181217 111105 Copy 1W dniu 17.12.18 w naszej szkole odbył się II Powiatowy Konkurs Językowy „ Master of Words”. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych, III klas gimnazjum i szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu.

Uczestnicy zmierzyli się z testami na dwóch poziomach językowych, których tematyką były Nauka i Technika. Konkurs ma na celu propagowanie nauki języka angielskiego, pogłębianie wiedzy z zakresu słownictwa obejmującego egzamin gimnazjalny, maturalny oraz przyszły egzamin ósmoklasisty a także promocję klas o profilu językowym w naszej szkole.

Nagrody ufundowali p. Piotr Rećko, Starosta Sokólski oraz wydawnictwo Oxford University Press, za co serdecznie dziękujemy.

Oto laureaci:

Szkoły podstawowe i gimnazjum:

I miejsce – Agnieszka Zinówko- SzP 1

II miejsce - Justyna Lingo - SzP 3

III miejsce - Filip Zysk - Zespół Szkół w Kuźnicy

Szkoły ponadpodstawowe:

I miejsce - Krzysztof Bielawski – ZSZ w Sokółce

II miejsce – Gabriel Danilewicz - ZS w Sokółce

III miejsce - Dariusz Halicki - CKR Janów

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok!

Organizatorzy - nauczyciele j. angielskiego

Joanna Czemiel, Dorota Dziakowska