"Między milczeniem a krzykiem"

52702696 1567302600039592 9122148874687873024 nSukcesem naszych uczniów zakończył się XVIII Wojewódzki Konkursu Recytatorski Poezji Leonardy Szubzdy "Między milczeniem a krzykiem" w Korycinie.

Z dumą informujemy, że pierwsze miejsce zdobyła Daria Szymaniuk z kl.IIIC, drugie miejsce – Weronika Słoma z kl. IIIA, miejsce trzecie – Weronika Machłajewska z kl.IB, wyróżnienie - Mateusz Zalewski z kl.IB. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Darii i Weronice dziękujemy za to, że przez ostatnie lata reprezentowały naszą szkołę w różnych recytatorskich i muzycznych przedsięwzięciach, nie żałując swego czasu i energii. Trzymamy za Was mocno kciuki na maturze.

Opiekunowie – Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz