Malowanie ozdób choinkowych

Malowanie ozdób choinkowychDwoje naszych uzdolnionych plastycznie uczniów – Natalia Głódź kl. Ibc oraz Mateusz Kuklicz kl. Id – wraz z pedagogiem szkolnym Krystyną Możejko-Andryszczyk zostało zaproszonych do wzięcia udziału w akcji malowania ozdób choinkowych.

Jak czytamy na www.isokolka.eu: ...był to element projektu "Sokólskie Barwy Wolontariatu" w ramach "Sokólskiego Centrum Wolontariatu", którego członkami są m.in. Uniwersytet Trzeciego Wieku, Związek Tatarów RP Oddział Bohoniki, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Stowarzyszenie Q Pomocy, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Szkoła Podstawowa w Babikach, Szkoła Podstawowa nr 1, Przedszkole nr 5 oraz Stowarzyszenie "Barka". Ozdoby przygotowywali także: Starosta Sokólski Piotr Rećko, Ewa Kulikowska - burmistrz Sokółki, jej zastępca Adam Kowalczuk, przewodniczący Rady Miejskiej Daniel Supronik, dyrektor Przedszkola nr 5 Lucyna Szymańska oraz szef Sokólskiego Ośrodka Kultury Zbigniew Dębko. Bombki zostaną wręczone zwycięzcom konkursu w kategorii wolontariat grupowy i indywidualny podczas uroczystej gali 5 grudnia w kinie "Sokół".

Krystyna Możejko-Andryszczyk