MATURA 2016

Świadectwo dojrzałościZnamy już wyniki tegorocznego egzaminu maturalnego. Według danych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży zdawalność w kraju wyniosła -79,5% (w liceach 85%), w województwie podlaskim – 81% (w liceach 86%), a w naszym liceum - 90%.

Kolejny raz mamy więc wysoką zdawalność egzaminu maturalnego w naszej szkole. Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy, a szczególnie tym, którzy uzyskali najwyższe wyniki!

Uczniowie ze 100% wynikiem z przedmiotów zdawanych w części pisemnej to:

Paula Błażuk – j. rosyjski
Grzegorz Garbuz –j. rosyjski, historia PR, j. polski PR, j. rosyjski PR
Adam Kułak – j. angielski
Jakub Borys – j. angielski
Mateusz Grzesik – j. angielski
Paweł Jacewicz – j. angielski, matematyka
Michał Konik – j. angielski
Adam Sienkiewicz – j. angielski
Dariusz Zaborowski – j. angielski
Katarzyna Reducha – j. rosyjski

Ponadto 15 absolwentów uzyskało 100% wynik z przedmiotów zdawanych w części ustnej: z języka polskiego (12), języka angielskiego (5), języka rosyjskiego (6) i języka niemieckiego (1).

Drodzy absolwenci, cieszymy się z Waszych sukcesów i jesteśmy z Was bardzo dumni. Po raz kolejny pokazaliście na co Was stać. Życzę, aby uzyskane wyniki pozwoliły Wam dostać się na wymarzone kierunki studiów. A po rekrutacji, życzę udanego i bezpiecznego wypoczynku. To Wasze najdłuższe wakacje. Liczę, że będziecie nas odwiedzać i miło wspominać szkołę i nauczycieli. Zawsze będziecie mile widziani.
Drodzy nauczyciele, sukcesy naszych uczniów, to również Wasze sukcesy. Dziękuję za pracę i poświęcenie, dzięki którym dzisiaj możemy cieszyć się z wyników Matury 2016. "

Iwona Grzybowska
dyrektor Zespołu Szkół w Sokółce