UWAGA! Tegoroczni maturzyści!

Świadectwa maturalne tegorocznym maturzystom wydawane będą 4 lipca 2019 r. (czwartek) od godz. 9.00 w następujących salach:

Klasa 3a - sala nr 6

Klasa 3b - sala nr 10
Klasa 3c - sala nr 4
Klasa 3d - sala nr 3.

Uczniowie, którzy nie mogą w tym dniu odebrać zaświadczeń osobiście, mogą upoważnić do tego pisemnie wybraną przez siebie osobę z najbliższej rodziny (np. rodzica, pełnoletnie rodzeństwo). Upoważnienie powinno zawierać imię i nazwisko osoby upoważnionej, serię i numer jej dowodu osobistego oraz własnoręczny podpis osoby upoważniającej wraz z serią i numerem jej dowodu osobistego.

Wszystkie świadectwa, nie przekazane 4 lipca, można będzie odebrać w terminie późniejszym w sekretariacie szkoły.