Relacja z nocy filmowej

Noc filmowaW nocy z 12 na 13 lutego w naszej szkole już po raz czwarty odbyła się noc filmowa. Uczestniczyło w niej 21 uczniów z klas I-III pod opieką p. prof. Małgorzaty Kułakowskiej, p. prof. Jolanty Zielenkiewicz, p. prof. Krystyny Możejko-Andryszczyk. Gościem tej nocy była pani dyrektor Iwona Grzybowska, p. prof. Grażyna Laszuk i p. prof. Bożena Marcińczyk.

Wieczór rozpoczął się o godz. 20.00 zajęciami integracyjnymi prowadzonymi przez p. prof. Krystynę Możejko-Andryszczyk. Po integracji rozpoczęła się właściwa część wieczoru, czyli projekcja filmów. Jako pierwszy obejrzeliśmy film dokumentalny Życie 2.0, reż. Jason Spingarn-Koff. Po filmie pani prof. Grażyna Laszuk opowiedziała nam o miłości jako narkotyku. Potem przyszedł czas na wspólne robienie kanapek i mecz siatkówki prowadzony p. prof. Bożenę Marcińczyk. Zrelaksowani i rozbudzeni mogliśmy obejrzeć kolejny film tym razem fabularny Wichry namiętności, reż. Peter Kosminsky. Ostatnim filmem, który obejrzeliśmy był Notting Hill, reż. Roger Michell. Pomimo późnej - wczesnej pory, bowiem projekcja odbyła się o godz. 4.45, co niektórym udało się obejrzeć w całości ten film. Około godz. 7.00 podsumowaliśmy nasze spotkanie i rozeszliśmy się do domów.

Nad organizacją i sprawnym przebiegiem Nocy Filmowej czuwała p. prof. Barbara Kołosowska.

Barbara Kołosowska