Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie i Kulturze „Kalejdoskop”

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie i Kulturze „Kalejdoskop”. Nasze liceum reprezentowało 5 uczniów z klas I:

Weronika Słoma (1a), Patryk Słucki (1a), Dominika Tolko (1c), Weronika Awianowicz (1c), Artur Lapata (1d). Uczniowie musieli wykazać się wiadomościami z zakresu wiedzy o społeczeństwie, kulturze i życiu publicznym Polski współczesnej. Najwięcej punktów i dyplom za bardzo dobry wynik zdobyła Weronika Słoma, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uznania.
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Eugenia Garbuz-nauczyciel wiedzy o kulturze
Barbara Kołosowska- nauczyciel wiedzy o społeczeństwie