PIŁKARZE LO SOKÓŁKA UDANIE ROZPOCZĘLI SEZON LIGOWY

77172093 2013116348791546 7233861306091044864 oW dniu 26 listopada 2019 r. w Sejnach odbył się turniej II ligi futsalu Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego. Dla zawodników Zespołu Szkół w Sokółce był to pierwszy oficjalny występ w tym sezonie. Drużyna LO Sokółka rozegrała trzy spotkania, a ich przeciwnikami były drużyny z LO Sejny, ZSG Białystok oraz I LO Zambrów.

Turniej był bardzo emocjonujący i stał na wysokim poziomie. Piłkarze z LO Sokółka zaprezentowali się na nim z bardzo dobrej strony, wygrywając dwa mecze. Tylko w meczu z ZSG Białystok musieli uznać wyższość rywala. Zawody dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Na uwagę zasługuje fakt, iż mimo twardej walki i emocji do ostatniego gwizdka, mecze odbywały się w duchu fair play oraz kulturalnej, sportowej atmosferze.
Rozgrywki II ligi futsalu zakończą się w kwietniu 2020 roku. Do rozegrania zostało jeszcze 8 spotkań w czterech turniejach, z których jeden odbędzie się w Sokółce. Dwa najlepsze zespoły w przyszłym sezonie zagrają w I lidze, dwa najsłabsze spadną do niższej klasy rozgrywkowej.

Wyniki meczów turnieju w Sejnach:

ZS Sokółka– LO Sejny 3:2
ZS Sokółka– ZSG Białystok 1:7
ZS Sokółka – I LO Zambrów 6:4

Liceum Ogólnokształcące w Sokółce reprezentowali:
Jakub Grzesik (II b), Adrian Zubrzycki (II b), Mateusz Zubrzycki (II b), Jakub Rećko (II d), Wojciech Cwanek (III bc), Dawid Nasuta (II d), Patryk Paszko (II d), Michał Ryszuta (II d),Jakub Czajkowski (I bd), Paweł Szczebiot (I bd), Mateusz Bronicki (I bd), Krystian Fiedorowicz (I bd), Szymon Zajkowski (I g).
Opiekunowie: Patrycja Woronowicz, Stanisław Marchiel

Gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach !!!

Stanisław Marchiel
nauczyciel wychowania fizycznego