Piłkarze LO Sokółka zakończyli rozgrywki wojewódzkie

Dobiegł końca kolejny sezon drużyny futsalu Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Sokółce. Zespół uczestniczył w rozgrywkach II ligi szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego, w której rozegrał 11 meczów. Bilans rozgrywek to 4 zwycięstwa i 7 porażek. Ostatecznie drużyna zajęła 7 miejsce w tabeli II ligi, zdobywając 12 punktów.

Zakończony sezon był dość wymagający dla piłkarzy LO Sokółka. Skład jest odmłodzony, większość zawodników to uczniowie klas I i II. Ale dzięki umiejętnościom, ambicji i zaangażowaniu, piłkarze stworzyli fajną, sportową atmosferę i godnie rywalizowali z kolegami z innych szkół województwa podlaskiego. Zespołowość i dobra atmosfera to niewątpliwy atut tej drużyny, co dobrze rokuje na następny sezon.

Skład zespołu LO Sokółka w roku szkolnym 2017/2018:
Paweł Łukowski (III d) – kapitan, Norbert Nowik (III d), Jakub Słoma (II d), Patryk Niedźwiecki (II b), Gabriel Jurkowski (II b), Patryk Kieda (II d), Patryk Acewicz (II d), Arkadiusz Bałdowski (II d), Daniel Danilewicz (II d), Kacper Gawroński (II d), Wojciech Cwanek (I bc), Maciej Asanowicz (I d)
Opiekunowie: Stanisław Marchiel, ks. Jacek Guzowski

Więcej wyników i informacji na temat rozgrywek ligowych szkół ponadgimnazjalnych oraz innych zawodów wojewódzkich można znaleźć są na stronie: www.pwszs.bialystok.pl  w zakładce: licealiada

Stanisław Marchiel
nauczyciel wychowania fizycznego