POCZTÓWKA dla dziennikarza

POCZTÓWKA dla dziennikarzaWielkimi krokami zbliża się MARATON PISANIA LISTÓW 2015. Szkolna grupa AI w ramach przygotowań w dniu 7 października wzięła udział w Foto Akcji na rzecz Muhammada Bekzhanowa, dziennikarza z Uzbekistanu torturowanego i uwięzionego za swoją działalność.

W jego sprawie zbieraliśmy podpisy pod petycją, będzie on również bohaterem tegorocznego Maratonu Pisania Listów.

Znamy już wszystkich bohaterów Maratonu 2015, który w naszej szkole odbędzie się 11 grudnia. W tym roku będziemy pisać w sprawie osób m. in. z Burkina Faso, USA, Meksyku, Iranu czy Arabii Saudyjskiej. Informacje dotyczące bohaterów i bohaterek będziemy prezentować na bieżąco po rejestracji miejsc maratonowych od połowy października.

Szkolna Grupa AI