Podaruj książkę bibliotece

Wszystkich uczniów klas III zapraszamy do udziału w akcji Podaruj książkę bibliotece – zostaw po sobie ślad!

Uczniowie, którzy chcą podarować książki do biblioteki szkolnej, mogą je przynosić do 25 kwietnia 2016r. Mogą być to aktualne lektury do liceum, beletrystyka, książki nowe lub używane. Mile widziana dedykacja darczyńcy. Dzięki temu pozostawicie po sobie miłą pamiątkę swoim młodszym kolegom i koleżankom, a biblioteka wzbogaci swój księgozbiór.

Zapraszamy do udziału w akcji!

Eugenia Garbuz