Apel podsumowujący I półrocze 2015/2016

Podsumowanie I półrocza 2015/20168 lutego 2016r. w naszej szkole odbył się apel podsumowujący I półrocze. Pani Dyrektor Iwona Grzybowska przypomniała o przedsięwzięciach, w których uczestniczyła młodzież. Uczniowie wzięli udział w ponad 30 olimpiadach i konkursach przedmiotowych.

Młodzież z sukcesami uczestniczyła w zawodach sportowych, przede wszystkim w siatkówce chłopców i dziewcząt, w futsalu chłopców. W szkole aktywnie działa szkolne koło wolontariatu, które uczestniczyło w wielu akcjach na terenie miasta i szkoły. Pani Dyrektor podziękowała młodzieży i nauczycielom za pracę i zaangażowanie, życząc sukcesów w II półroczu.

W bieżącym roku szkolnym stypendystami są:

Stypendium Prezesa Rady MinistrówPiotr Ryszkiewicz
Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej - Michał Sujeta (jedyny stypendysta z powiatu sokólskiego)
Stypendium Burmistrza SokółkiMichał Sujeta
Stypendia Starosty Sokólskiego16 osób
Stypendia Sokólskiego Funduszu Lokalnego - 2 osoby

Najlepsi uczniowie w I semestrze:

1. Piotr Ryszkiewicz kl. II c - 5,9
2. Michał Piotr Kułakowski kl. II b -5,3
3. Grzegorz Garbuz kl. III a- 5,2
4. Marek Sztabkowski kl. II c- 5,2
5. Paweł Jacewicz III b- 5,0