Powiatowy Turniej Pożarniczy Młodzież Zapobiega Pożarom

Dnia 31.03.2016 uczniowie Zespołu Szkół w Sokółce: Justyna Horczak (IAE), Michał Kułakowski (IIB), Paweł Łukowski (ID), Norbert Nowik (ID) brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Młodzież Zapobiega Pożarom w etapie powiatowym, który został przeprowadzony w PSP w Sokółce.

Uczniowie rozwiązywali test w którym musieli się wykazać m.in. wiedzą z zakresu historii straży pożarnej, przepisów przeciwpożarowych, zastosowania sprzętu pożarniczego, organizacji straży pożarnej i pierwszej pomocy.
Gratulujemy im osiągniętego sukcesu.

Michał Kułakowski zajął III miejsce w Turnieju powiatowym.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do uczestnictwa w Turnieju za rok.

Bożena Marcińczyk
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Gratulujemy im osiągniętego sukcesu, gdyż wykazali się m.in. wiedzą z zakresu historii straży pożarnej, przepisów przeciwpożarowych, zastosowania sprzętu pożarniczego, organizacji straży pożarnej i pierwszej pomocy. Znajomość tych zagadnień będzie sprawdzana również podczas kolejnego etapu turnieju.