Poznaliśmy wyniki konkursu wiedzy o Patronie

KopernikW czwartek 15 lutego 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku. Uczestniczyło w nim 174 uczniów naszej szkoły. Test polegał na udzieleniu odpowiedzi na 15 pytań. Za każdą w pełni poprawną odpowiedź można było uzyskać 1 punkt.

W rywalizacji indywidualnej I miejsce zajął Paweł Pigiel z kl. IIB, II miejsce przypadło Emilii Wojdałowicz z kl. IID, III miejsce zajęła Dominika Tolko z kl. IIC. Wyróżniające wyniki w konkursie osiągnęli: Dominika Bielawska (IBC), Wiktoria Chorąży (IBC), Jakub Kozłowski (IIB), Paweł Klepacki (IIB), Artur Lapata (IID), Julia Nowik (IID), Jacek Bagiński (IIIBC) i Szymon Karolczuk (IIIBC). Rywalizację zespołową wygrała klasa IIB (średnia 10,31 pkt) przed kl. IBC (śr. 9,75) i kl. IIIAE (śr. 9,53).
Zwycięzcom gratuluję

Jarosław Hlebowicz