Siatkarze „Ogólniaka” znowu wygrywają!

Siatkarze LO SokółkaKolejny udany występ odnotowali siatkarze naszego liceum. Z wyjazdowego turnieju II ligi wojewódzkiej szkół ponadgimnazjalnych wrócili z dwoma zwycięstwami. Zawody odbyły się 08.12.2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

W pierwszym meczu drużyna LO Sokółka pokonała gospodarzy 2 : 1, w drugim spotkaniu wygrała 2 : 0 z Zespołem Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 z Łomży. „Jesteśmy zadowoleni, ponieważ z turnieju wyjazdowego przywieźliśmy 5 punktów. Trochę szkoda straconego seta. Po pierwszej, wysoko wygranej partii, w szeregi zespołu wkradła się dekoncentracja. Graliśmy punkt za punkt, a w końcówce lepszymi umiejętnościami popisali się przeciwnicy. – relacjonuje turniej Stanisław Marchiel, trener zespołu z LO Sokółka. Set decydujący i całe drugie spotkanie były już jednak pod naszą kontrolą. Gratuluję chłopakom i mam nadzieję, że kolejne mecze też okażą się dla nas zwycięskie.”

Zespół wystąpił w następującym składzie:
Paweł Ignatowicz – III d (kapitan), Łukasz Puszko – III d, Karol Zielenkiewicz – III d, Marcin Błahuszewski - III c, Adrian Bierko – III b, Radek Skolmowski – II d, Mateusz Harasimowicz – II b, Mateusz Maliszewski – II c. Opiekun: Stanisław Marchiel

Wyniki: ZS Sokółka - ZSOiZ Ciechanowiec 2 : 1 (25 : 11, 24 : 26, 15 : 11) ZS Sokółka – ZSWiO nr 7 Łomża 2 : 0 (25 : 11, 25 : 14)
Zakończenie ligi zaplanowane jest w marcu 2016 r. Siatkarze z LO rozegrają jeszcze 3 turnieje; kolejny odbędzie się w styczniu, w hali sportowej Zespołu Szkół w Sokółce.