Witamy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Europejskim Konkursie Statystycznym organizowanym przez Główny Urząd Statystyczny i Eurostat – dokładne informacje można znaleźć TUTAJ.

Konkurs podzielony jest na 2 części – krajową i europejską i skierowany jest do dwóch grup wiekowych uczestników:

· Grupa A: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych

· Grupa B: uczniowie gimnazjum

Konkurs ma charakter zespołowy. Zespoły tworzone są niezależnie w każdej z grup uczestników (A lub B).

Każdy zespół powinien składać się z od 1 do 3 uczniów z jednej szkoły oraz nauczyciela - opiekuna zespołu, który będzie nadzorował pracę.

Nie ma ograniczeń co do liczby zespołów z jednej szkoły. Jeden nauczyciel może być opiekunem kilku zespołów.

Już w tej chwili zapraszamy Państwa do rejestrowania zespołów, rekrutacja zostanie zakończona 4 lutego 2018 r.

Dokładne informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie eks.stat.gov.pl.

Pytania dotyczące konkursu proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..