Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe “KAGANEK” oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej zapraszają uczniów do udziału w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

FOX 2016
1 marca 2016 r. początek 8.00-8.30

Zagadnienia, na podstawie których zostaną sformułowane trzy zadania konkursowe są na stronie: www.fox.wombb.edu.pl

Zawody mają charakter jednorazowego testu (bez żadnych eliminacji wstępnych) trwającego 75 minut, poza sprawami organizacyjnymi. Zawody rozpoczynają się między godziną 8.008.30.

Opłata za udział w konkursie wynosi 9,00 zł od uczestnika

Testy będą obejmować tematykę z zakresu gramatyki, słownictwa, kulturoznawstwa oraz tzw. języka codziennego. Sześć pytań w teście będzie dotyczyć zadanej lekturki, innej dla każdej grupy wiekowej:

Lions – "Wuthering Heights" (klasy 1)
Eagles – "The Grapes of Wrath" (klasy 2 i 3)

Chętni do udziału w konkursie mogą się zgłaszać do 15 stycznia do p. Joanny Czemiel

SERDECZNIE ZAPRASZAM !

Joanna Czemiel – szkolny opiekun konkursu