Turniej barażowy w piłce ręcznej uczniów szkół ponadgimnazjalnych

IMG 4232W dniu 13 listopada 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Sokółce odbył się turniej barażowy w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów przystąpiły trzy szkoły: ZSR Sokółka, ZSZ Sokółka oraz ZS Sokółka. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Stawką turnieju był awans do ligi wojewódzkiej w przyszłym roku szkolnym.

Nasza drużyna rozegrała dwa mecze. W pierwszym ulegliśmy ZSR Sokółka 10:12, w drugim pokonaliśmy ZSZ Sokółka 21:13. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy 2 miejsce, przez co uzyskaliśmy prawo gry w lidze wojewódzkiej piłki ręcznej w roku szkolnym 2019/2020.

Gratulujemy udanego turnieju i życzymy powodzenia w rozgrywkach wojewódzkich!!!

Skład reprezentacji Zespołu Szkół w Sokółce:

Artur Lapata (3 d) – kapitan,
Jakub Sawicki (3d),