Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej

52977038 1570931583010027 7008081897611853824 nW dniu 19.02.2019 r., w Zespole Szkół odbył się Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych. W Turnieju udział wzięły drużyny z trzech szkół: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sokółce, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce oraz Zespół Szkół w Sokółce.
Mecze odbywały się w miłej atmosferze i sportowej rywalizacji.

Końcowa klasyfikacja drużyn:
I miejsce – ZS Sokółka
II miejsce – SP Nr 1 Sokółka – drużyna I
III miejsce – SP z Oddziałami Integracyjnym Nr. 2 Sokółka
IV miejsce – SP Nr 1 Sokółka – drużyna II
Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Sokółce nagrodziła drużyny dyplomami oraz słodkimi upominkami.

Serdeczne podziękowania składamy trenerom drużyn:
Pani Dorocie Romanowicz, Pani Katarzynie Reszuta, Pani Małgorzacie Sawickiej.

Dziękujemy również młodzieży z Naszej szkoły za pomoc w organizacji turnieju: sędziom oraz opiece medycznej.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.
Mamy nadzieję do zobaczenia na kolejnych turniejach.

Nad przebiegiem meczów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół:
Bożena Marcińczyk, Stanisław Marchiel.