Warsztaty medialne i recytatorskie

We wtorek 27 lutego 2018 r. w naszym liceum dzięki życzliwości Dyrekcji Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku uczniowie klas II mogli uczestniczyć w warsztatach medialnych i recytatorskich. Grupa prowadzona przez panią Izabelę Dąbrowską poznawała zasady organizowania konferencji prasowej i promocji.

Warsztaty recytatorskie pod kierunkiem pani Ewy Jakubaszek miały na celu pomóc uczniom przełamać bariery, jakie towarzyszą publicznym wystąpieniom. Efektem pracy grupy recytatorskiej było przedstawienie pt.,,Sąsiedzi”. Natomiast grupa prowadzona przez panią Izę Dąbrowską przygotowała scenkę przedstawiającą konferencję prasową. Wszyscy dobrze się bawili i jednocześnie uczyli.

Serdecznie dziękujemy pani Ewie i pani Izie za cenne wskazówki i ciekawe ćwiczenia. Na warsztatach nie brakowało śmiechu i dobrej zabawy. Opiekunami uczniów byli nauczyciele języka polskiego- Małgorzata Kułakowska i Jolanta Zielenkiewicz.

Aneta Laszuk i Natalia Rećko – uczennice klasy IIA