Nasza szkoła zagrała w 24 finale WOŚP

WOŚPDziewięć wolontariuszek kwestowało w Sokółce na rzecz WOŚP. Z klasy IIIc: Monika Borowska, Justyna Wróblewska, Ewa Tumiel, Anna Gieniusz; z kl. IIId: Kinga Jaroszewicz, Kinga Oleńska, Karolina Balcewicz, Anna Puszko, Ewa Daniewicz.

Przed finałem odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami komendy policji, którzy omówili zasady bezpiecznego kwestowania. Siedziba sztabu mieściła się w kinie „Sokół”, gdzie na wolontariuszy czekały kanapki, słodycze, ciepłe i zimne napoje. Nad całością czuwała szefowa sztabu - p. Krystyna Kostera z Sokólskiego Ośrodka Kultury.

W tym roku udało się zebrać 8 294,80 zł w puszkach, a wraz z pieniędzmi z licytacji łączna kwota wynosi 10 500 zł.

Nasze wolontariuszki wcześniej brały udział m.in. w akcji „Szlachetna Paczka” oraz kwestowały na rzecz hospicjum.

Krystyna Możejko-Andryszczyk