Rozpoczęcie projektu: Wspólne przebywanie - wzmacnia zaufanie

Masa serca 2Za nami pierwszy dzień projektu: Wspólne przebywanie – wzmacnia zaufanie w ramach programu rządowego Bezpieczna i przyjazna szkoła. Uczniowie klasy II AE uczestniczyli w 4-godzinnych warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzonych przez Panią Krystynę Grzesik – ratownika kwalifikowanej pomocy przedmedycznej i nauczyciela chemii w Zespole Szkół w Sokółce.

Pozostałe klasy wezmą udział w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej w czasie najbliższych czterech tygodni. Równolegle odbywać się będą szkolenia z terenoznawstwa i komunikacji dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół w Sokółce.
Na zakończenie projektu zaplanowana jest gra terenowa i konferencja podsumowująca trzymiesięczny projekt, który realizowany jest równocześnie przez wszystkie sześć szkół, dla których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Sokółce.
Zapraszamy do śledzenia na bieżąco informacji o poszczególnych działaniach w ramach projektu.

Koordynatorki projektu – nauczyciele Zespołu Szkół w Sokółce:
Agnieszka Backiel
Joanna Czemiel