Wyniki Szkolnego Testu Historycznego Pierwsze lata niepodległości 1918-1921

Ojcowie niepodległości Polski 1

W czasie akademii z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę poznaliśmy wyniki Szkolnego Testu Historycznego "Pierwsze lata niepodległości 1918-1921". Test odbył się we wtorek 6 listopada 2018 r. na drugiej godzinie lekcyjnej. Wzięło w nim udział 222 uczniów. Stuprocentową frekwencję zanotowano w siedmiu klasach (IA, IB, ID, IIBC, IID, IIIB, IIID).

W klasyfikacji zespołowej (klasowej) I miejsce zajęła klasa I B, II miejsce przypadło kl. II BC,
a III miejsce kl. III A. W rywalizacji indywidualnej najlepiej wypadli: Konrad Piotr Rećko (kl. IA,
I miejsce), Michał Wróblewski (kl. II A, II miejsce), Hubert Hołubowicz (kl. II BC, III miejsce), Dawid Kisiel (kl. I B, IV miejsce), Krystian Laszuk (kl. II BC, V miejsce), Weronika Maria Słoma (kl. III A, VI miejsce), Adrian Zubrzycki (kl. I B, VII miejsce), Wiktoria Chorąży (kl. II BC, VIII miejsce), Justyna Szczesiul (kl. II A, IX miejsce) i Krzysztof Pawłowski (kl. I A, X miejsce).

Jarosław Hlebowicz