Wyniki wyborów 2018

3 października 2018r. w naszej szkole odbyły się wybory. Do udziału w wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Sokółce zgłosiło się 4 uczniów: Natalia Dzietczyk (IA), Marcin Łukaszewicz (IIIB,) Konrad Piotr Rećko (IA), Cezary Wiszniewski (IIIA).

Po przeprowadzeniu głosowania i przeliczeniu głosów komisja stwierdziła, że przedstawicielami naszej szkoły w MRM w kadencji 2018-2019 będą Marcin Łukaszewicz (86 ważnych głosów) i Konrad Piotr Rećko (33 ważne głosy).

Wybraliśmy również przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Funkcję tę będzie nadal pełnił Marcin Łukaszewicz z IIIB (156 ważnych głosów).

Wybory cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów o czym świadczy wysoka 74% frekwencja. Głosowanie przeprowadziła pięcioosobowa komisja, w skład której weszli uczniowie klasy IIBC: Wiktoria Chorąży, Dominika Bielawska, Beata Kuklicz, Wojciech Cwanek oraz Mateusz Czeczot. Opiekunem przedsięwzięcia była p. prof. Grażyna Kazimierowicz.

Grażyna Kazimierowicz