XVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Leonardy Szubzdy

1W miniony piątek odbył się w Korycinie XVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Leonardy Szubzdy „MIĘDZY MILCZENIEM A KRZYKIEM”. Na krótką chwilę można było się przenieść w bogaty i różnorodny świat wierszy sokólskiej poetki.

W zmaganiach uczestniczyli uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Daria Szymaniuk z kl. IC , Weronika Słoma z kl. IA , Marcin Łukaszewicz z kl. IB Paulina Michałowska i Natalia Olechno z kl. IIAE.

2Interpretacje utworów pani Leonardy w wykonaniu DariiWeroniki zostały docenione i wyróżnione przez komisję konkursową, której przewodniczyła pani Ewa Jakubaszek – kierownik Wydziału Teatralnego Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku.

Miłym akcentem w czasie konkursu był także recital piosenek absolwentki naszego liceum - Kasi Szczesiul. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów, zachęcając jednocześnie do wzięcia udziału w kolejnych recytatorskich potyczkach.

Małgorzata Kułakowska
Jolanta Zielenkiewicz