Drodzy Uczniowie!

24 kwietnia 2020r. odbędzie się zakończenie roku szkolnego dla klas trzecich. W związku z panującą epidemią nie będzie wspólnego uroczystego zakończenia roku i akademii. Zapraszam uczniów do rozliczenia się ze szkołą poprzez odebranie obiegówek w sekretariacie i  wypełnienie w bibliotece (zwrot książek), gabinecie pielęgniarki, gabinecie nauczycieli wf(zwrot strojów) wg następującego porządku:

klasa III A w godz. 8.00-10.00

klasa III BC w godz. 10.00-12.00

klasa III D w godz. 12.00-14.00

Po wypełnienie obiegówek świadectwo ukończenia szkoły będzie można odebrać u wychowawcy klasy w salach:

III A - sala nr 4

III BC - sala nr N102

III D - sala nr 102

Do budynku będzie mogło wejść jednocześnie 5 osób. Pozostali oczekują na placu szkolnym. Proszę o zachowanie wymogów sanitarnych ustanowionych przez Ministra Zdrowia (obowiązkowo maseczki, rękawiczki, dezynfekcja rąk, zachowanie odległości między osobami).

Iwona Grzybowska