Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

zakonczenie minW związku z panującą pandemią i egzaminem maturalnym, zakończenie roku szkolnego w dniu 26.06.2020r. będzie odbywać się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, wg ustalonego harmonogramu.

Do szkoły mogą wejść tylko osoby zdrowe, które nie przebywają na kwarantannie i nie miały kontaktu z osobami chorymi lub na kwarantannie.

Na terenie budynku przebywamy w maseczkach, z zachowanie minimum 2 m dystansu między osobami. Przy wejściu do budynku obowiązkowo dezynfekujemy ręce. Następnie kierujemy się na spotkania z wychowawcami do miejsc wyznaczonych zgodnie z harmonogramem.

Osoby, które będą miały do oddania książki i laptopy kierują się do biblioteki (osoby, które wypożyczyły laptopy na czas zdalnego nauczania obowiązkowo muszą je zwrócić na czas wakacji).

Na halę wchodzimy wejściem głównym hali i tym samym wejściem wychodzimy.

Osoby, które nie odbiorą świadectwa w dniu 26.06.2020r., będą je mogły odebrać w sekretariacie szkoły do 10.07.2020r.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom życzę zdrowych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenie 1 września 2020r. na rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Iwona Grzybowska