Zespół Szkół w Sokółce

Smaller Default Larger

Godziny pracy

Godziny pracy

 

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Dzień tygodnia

Godziny pracy

poniedziałek

8.00 - 14.00

wtorek

8.00 - 8.55; 9.40  – 14.45

środa

8.45 – 14.45

czwartek

8.00 – 14.45

piątek

8.00 - 8.55; 9.40 - 14.00

bibliotekarz: Eugenia Garbuz

 

SZKOLNY PEDAGOG

Dzień tygodnia

Godziny pracy

poniedziałek

10.00 – 16.00

wtorek

8.00 – 14.00

środa

9.00 – 15.00

czwartek

9.00 – 15.00

piątek

8.00 – 14.00

pedagog: Krystyna Możejko-Andryszczyk   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SEKRETARIAT SZKOŁY

Dzień tygodnia

Godziny pracy

poniedziałek

7.30 – 15.30 *

wtorek

7.30 – 15.30 *

środa

7.30 – 15.30 *

czwartek

7.30 – 15.30 *

piątek

7.30 – 15.30 *

sekretarz szkoły: Małgorzata Kucharczyk   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* Sprawy uczniowskie – 8.45 – 14.30

 

GABINET PROFILAKTYKI I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Dzień tygodnia

Godziny pracy

poniedziałek

8.00 – 13.00

wtorek

8.00 – 13.00 (ZSR)*

środa

8.00 – 12.00 (od 12.00 do 16.00 - ZSR)*

czwartek

8.00 – 12.00 (od 12.00 do 16.00 - ZSR)*

piątek

8.00 – 13.00 (ZSR)*

pielęgniarka: Regina Dowgiert

 * - kolorem czerwonym zaznaczono godziny pracy w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce

Pracownicy administracji i obsługi

Pracownicy administracji i obsługi

 

Główny specjalista ds. kadr i płac: Maria Darkowska

Sekretarz szkoły: Małgorzata Kucharczyk

Główna księgowa: Krystyna Poskrobko

Kierownik gospodarczy: Andrzej Andrzejewski

Woźny: Jan Malewicz

Sprzątaczki: Mariola Arciuch, Ludmiła Jacewicz, Marianna Mazewska, Maria Rachmańczuk

Szatniarz: Maria Rachmańczuk

Kucharka: Halina Rochalska

Pomoc kuchenna: Anna Bożena Rećko, Ewa Kułak

Dozorca: Marek Karpiel

Konserwator: Marian Biegański, Jerzy Żukowski

Kierowca: Jan Malewicz

Opiekun nocny nad młodzieżą w internacie: Beata Czaplejewicz, Joanna Borowik

Wychowawca w internacie: Joanna Supronik, Ewa Firs, 

 

 

Rada Pedagogiczna 2018/2019

Rada Pedagogiczna 2018/2019

Rada Pedagogiczna 2017/2018Dyrektor: Iwona Grzybowska

Język polski: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz

Język angielski: Joanna Czemiel, Dorota Dziakowska

Język rosyjski: Irena Szymaniuk

Język niemiecki: Sylwia Multan-Kilczewska

Religia: ks. Justyn Jaroszuk, ks. Jacek Guzowski

Geografia: Danuta Lewczuk

Matematyka: Grażyna Kazimierowicz, Iwona Grzybowska, Zbigniew Kazimierowicz, Jerzy Woronowicz

Historia i WOS: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Historia i społeczeństwo: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Wiedza o kulturze: Eugenia Garbuz

Wychowanie do życia w rodzinie: Grażyna Laszuk

Biologia: Grażyna Laszuk

Przyroda: Krystyna Grzesik, Danuta Lewczuk

Informatyka: Zbigniew Kazimierowicz, Andrzej Dowgiert, Jan Firs

Fizyka: Andrzej Dowgiert

Chemia: Krystyna Grzesik

Edukacja dla bezpieczeństwa: Bożena Marcińczyk

Podstawy przedsiębiorczości: Stanisław Marchiel

Wychowanie fizyczne: Stanisław Marchiel, Bożena Marcińczyk

Edukacja mundurowa: Bożena Marcińczyk, Stanisław Marchiel, Barbara Kołosowska

Edukacja humanistyczna: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz, Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Grafika komputerowa: Andrzej Dowgiert

Tworzenie stron www: Andrzej Dowgiert

Elementy biochemii: Grażyna Laszuk, Krystyna Grzesik

Pomoc przedmedyczna: Krystyna Grzesik

Pedagog szkolny: Krystyna Możejko-Andryszczyk

Biblioteka: Eugenia Garbuz

Wychowawca internatu: Ewa Firs, Joanna Supronik

 

Rada Pedagogiczna 2017/2018

 

Rada Pedagogiczna 2017/2018Dyrektor: Iwona Grzybowska

Język polski: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz

Język angielski: Anna Borys, Joanna Czemiel, Dorota Dziakowska

Język rosyjski: Anna Borys, Irena Szymaniuk

Język niemiecki: Sylwia Multan-Kilczewska

Religia: ks. Justyn Jaroszuk, ks. Jacek Guzowski

Geografia: Danuta Lewczuk

Matematyka: Grażyna Kazimierowicz, Iwona Grzybowska, Zbigniew Kazimierowicz

Historia i WOS: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Historia i społeczeństwo: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Wiedza o kulturze: Eugenia Garbuz

Wychowanie do życia w rodzinie: Grażyna Laszuk

Biologia: Grażyna Laszuk

Przyroda: Krystyna Grzesik, Danuta Lewczuk

Informatyka: Zbigniew Kazimierowicz, Andrzej Dowgiert

Fizyka: Andrzej Dowgiert

Chemia: Krystyna Grzesik

Edukacja dla bezpieczeństwa: Bożena Marcińczyk

Podstawy przedsiębiorczości: Stanisław Marchiel

Wychowanie fizyczne: Stanisław Marchiel, Bożena Marcińczyk

Edukacja mundurowa: Bożena Marcińczyk, Stanisław Marchiel, Barbara Kołosowska

Edukacja humanistyczna: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz, Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Grafika komputerowa: Andrzej Dowgiert

Tworzenie stron www: Andrzej Dowgiert

Elementy biochemii: Grażyna Laszuk, Krystyna Grzesik

Pomoc przedmedyczna: Krystyna Grzesik

Pedagog szkolny: Krystyna Możejko-Andryszczyk

Biblioteka: Eugenia Garbuz

Wychowawca internatu: Ewa Firs, Anna Borys

 

Rada Pedagogiczna 2016/2017

 

pracownicyDyrektor: Iwona Grzybowska

Język polski: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz

Język angielski: Anna Borys, Joanna Czemiel, Dorota Dziakowska

Język rosyjski: Anna Borys, Irena Szymaniuk, Anita Hanczaruk

Język niemiecki: Agnieszka Backiel

Religia: ks. Justyn Jaroszuk, ks. Michał Urban

Geografia: Danuta Lewczuk

Matematyka: Grażyna Kazimierowicz, Iwona Grzybowska, Zbigniew Kazimierowicz

Historia i WOS: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Historia i społeczeństwo: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Wiedza o kulturze: Eugenia Garbuz

Wychowanie do życia w rodzinie: Grażyna Laszuk

Biologia: Grażyna Laszuk

Przyroda: Krystyna Grzesik, Danuta Lewczuk

Informatyka: Zbigniew Kazimierowicz, Andrzej Dowgiert

Fizyka: Andrzej Dowgiert

Chemia: Krystyna Grzesik

Edukacja dla bezpieczeństwa: Bożena Marcińczyk

Podstawy przedsiębiorczości: Celina Łazuk-Woroniecka

Wychowanie fizyczne: Stanisław Marchiel, Bożena Marcińczyk, Przemysław Szwed

Edukacja mundurowa: Bożena Marcińczyk, Stanisław Marchiel, Barbara Kołosowska, Danuta Lewczuk

Edukacja humanistyczna: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz, Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Grafika komputerowa: Zbigniew Kazimierowicz

Tworzenie stron www: Zbigniew Kazimierowicz, Andrzej Dowgiert

Elementy biochemii: Grażyna Laszuk, Krystyna Grzesik

Pomoc przedmedyczna: Krystyna Grzesik

Pedagog szkolny: Krystyna Możejko-Andryszczyk

Biblioteka: Eugenia Garbuz

Wychowawca internatu: Ewa Firs, Joanna Supronik

 

Godło Polski
Zespół Szkół w Sokółce
ul. Mickiewicza 11

tel: (85) 711-25-29

fax: (85) 711-25-74

e-mail: sekretariat@liceumsokolka.pl

dyrektor: dyrektor@liceumsokolka.pl

pedagog: pedagog@andryszczyk.pl

Inspektor Ochrony Danych:
iod@liceumsokolka.pl

 


Snapchat

Do końca roku zostało

Do końca roku szkolnego zostało
216 dni.
Listopad 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Projekty i współpraca

Współpraca polsko-białoruska