Zespół Szkół w Sokółce

Oficjalana witryna Zespołu Szkół w Sokółce, w skład którego wchodzi Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce
Smaller Default Larger

Rada Pedagogiczna 2020/2021

 

Dyrektor: mgr Anetta Zubrzycka

Zastępca dyrektora: mgr Sylwia Multan-Kilczewska

Nauczany przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela
Język polski mgr Ewa Firs
mgr Małgorzata Kułakowska
mgr Jolanta Zielenkiewicz
Język angielski mgr Joanna Czemiel
mgr Jolanta Czołpińska
mgr Dorota Dziakowska
mgr Sylwia Multan-Kilczewska
Język niemiecki mgr Sylwia Multan-Kilczewska
Język rosyjski mgr Joanna Supronik
mgr Irena Szymaniuk
Biologia, elementy biochemii mgr Grażyna Laszuk
Biologia mgr Urszula Normantowicz
Chemia, elementy biochemii analitycznej mgr Krystyna Grzesik
Fizyka mgr Andrzej Dowgiert
Matematyka mgr Iwona Grzybowska
mgr Grażyna Kazimierowicz
mgr Wioletta Nowik
Geografia mgr Danuta Lewczuk
Historia i WOS mgr Jarosław Hlebowicz
mgr Barbara Kołosowska
mgr Dariusz Żołądkowski
Religia ks. Karol Jabłoński
ks. Łukasz Ławreszuk
ks. Michał Urban
Informatyka, tworzenie stron WWW, grafika komputerowa

mgr Andrzej Dowgiert
mgr Zbigniew Kazimierowicz

Plastyka mgr Eugenia Garbuz
Pedagog szkolny mgr Krystyna Możejko-Andryszczyk
Wychowanie fizyczne mgr Stanisław Marchiel
mgr Bożena Marcińczyk
mgr Patrycja Woronowicz
Bibliotekarze mgr Eugenia Garbuz
Historia i społeczeństwo

mgr Jarosław Hlebowicz
mgr Barbara Kołosowska

Przyroda mgr Danuta Lewczuk
mgr Urszula Normantowicz
Wychowanie do życia w rodzinie mgr Urszula Normantowicz
Podstawy przedsiębiorczości mgr Stanisław Marchiel
Edukacja dla bezpieczeństwa mgr Bożena Marcińczyk
Edukacja mundurowa

mgr Stanisław Marchiel
mgr Bożena Marcińczyk

Pierwsza pomoc przedmedyczna mgr Bożena Marcińczyk

 

 

Rada Pedagogiczna 2019/2020

 

Dyrektor: Iwona Grzybowska

Język polski: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz, Ewa Firs

Język angielski: Joanna Czemiel, Dorota Dziakowska, Jolanta Czołpińska

Język rosyjski: Joanna Magdalena Supronik, Joanna Czurak

Język niemiecki: Sylwia Multan-Kilczewska

Religia: ks. Justyn Jaroszuk, ks. Karol Jabłoński, ks. Robert Matys

Geografia: Danuta Lewczuk

Matematyka: Grażyna Kazimierowicz, Iwona Grzybowska, Zbigniew Kazimierowicz, Anna Pubanc

Historia i WOS: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska, Sylwester Pakuła

Historia i społeczeństwo: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Wiedza o kulturze i Plastyka: Eugenia Garbuz

Wychowanie do życia w rodzinie: Grażyna Laszuk

Biologia: Grażyna Laszuk, Urszula Normantowicz

Przyroda: Danuta Lewczuk

Informatyka: Zbigniew Kazimierowicz, Andrzej Dowgiert

Fizyka: Andrzej Dowgiert

Chemia: Krystyna Grzesik

Edukacja dla bezpieczeństwa: Bożena Marcińczyk

Podstawy przedsiębiorczości: Stanisław Marchiel

Wychowanie fizyczne: Stanisław Marchiel, Bożena Marcińczyk, Patrycja Woronowicz

Edukacja mundurowa: Bożena Marcińczyk, Stanisław Marchiel, Barbara Kołosowska

Edukacja humanistyczna: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz, Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska, Ewa Firs

Grafika komputerowa: Zbigniew Kazimierowicz 

Tworzenie stron www: Zbigniew Kazimierowicz

Elementy biochemii: Grażyna Laszuk, Krystyna Grzesik

Pomoc przedmedyczna: Krystyna Grzesik

Pedagog szkolny: Krystyna Możejko-Andryszczyk

Biblioteka: Eugenia Garbuz

Wychowawca internatu: Joanna Supronik, Beata Czaplejewicz

 

Rada Pedagogiczna 2018/2019

Rada Pedagogiczna 2017/2018Dyrektor: Iwona Grzybowska

Język polski: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz

Język angielski: Joanna Czemiel, Dorota Dziakowska

Język rosyjski: Irena Szymaniuk

Język niemiecki: Sylwia Multan-Kilczewska

Religia: ks. Justyn Jaroszuk, ks. Jacek Guzowski

Geografia: Danuta Lewczuk

Matematyka: Grażyna Kazimierowicz, Iwona Grzybowska, Zbigniew Kazimierowicz, Jerzy Woronowicz

Historia i WOS: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Historia i społeczeństwo: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Wiedza o kulturze: Eugenia Garbuz

Wychowanie do życia w rodzinie: Grażyna Laszuk

Biologia: Grażyna Laszuk

Przyroda: Krystyna Grzesik, Danuta Lewczuk

Informatyka: Zbigniew Kazimierowicz, Andrzej Dowgiert, Jan Firs

Fizyka: Andrzej Dowgiert

Chemia: Krystyna Grzesik

Edukacja dla bezpieczeństwa: Bożena Marcińczyk

Podstawy przedsiębiorczości: Stanisław Marchiel

Wychowanie fizyczne: Stanisław Marchiel, Bożena Marcińczyk

Edukacja mundurowa: Bożena Marcińczyk, Stanisław Marchiel, Barbara Kołosowska

Edukacja humanistyczna: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz, Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Grafika komputerowa: Andrzej Dowgiert

Tworzenie stron www: Andrzej Dowgiert

Elementy biochemii: Grażyna Laszuk, Krystyna Grzesik

Pomoc przedmedyczna: Krystyna Grzesik

Pedagog szkolny: Krystyna Możejko-Andryszczyk

Biblioteka: Eugenia Garbuz

Wychowawca internatu: Ewa Firs, Joanna Supronik

 

Rada Pedagogiczna 2017/2018

 

Rada Pedagogiczna 2017/2018Dyrektor: Iwona Grzybowska

Język polski: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz

Język angielski: Anna Borys, Joanna Czemiel, Dorota Dziakowska

Język rosyjski: Anna Borys, Irena Szymaniuk

Język niemiecki: Sylwia Multan-Kilczewska

Religia: ks. Justyn Jaroszuk, ks. Jacek Guzowski

Geografia: Danuta Lewczuk

Matematyka: Grażyna Kazimierowicz, Iwona Grzybowska, Zbigniew Kazimierowicz

Historia i WOS: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Historia i społeczeństwo: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Wiedza o kulturze: Eugenia Garbuz

Wychowanie do życia w rodzinie: Grażyna Laszuk

Biologia: Grażyna Laszuk

Przyroda: Krystyna Grzesik, Danuta Lewczuk

Informatyka: Zbigniew Kazimierowicz, Andrzej Dowgiert

Fizyka: Andrzej Dowgiert

Chemia: Krystyna Grzesik

Edukacja dla bezpieczeństwa: Bożena Marcińczyk

Podstawy przedsiębiorczości: Stanisław Marchiel

Wychowanie fizyczne: Stanisław Marchiel, Bożena Marcińczyk

Edukacja mundurowa: Bożena Marcińczyk, Stanisław Marchiel, Barbara Kołosowska

Edukacja humanistyczna: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz, Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Grafika komputerowa: Andrzej Dowgiert

Tworzenie stron www: Andrzej Dowgiert

Elementy biochemii: Grażyna Laszuk, Krystyna Grzesik

Pomoc przedmedyczna: Krystyna Grzesik

Pedagog szkolny: Krystyna Możejko-Andryszczyk

Biblioteka: Eugenia Garbuz

Wychowawca internatu: Ewa Firs, Anna Borys

 

Rada Pedagogiczna 2016/2017

 

pracownicyDyrektor: Iwona Grzybowska

Język polski: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz

Język angielski: Anna Borys, Joanna Czemiel, Dorota Dziakowska

Język rosyjski: Anna Borys, Irena Szymaniuk, Anita Hanczaruk

Język niemiecki: Agnieszka Backiel

Religia: ks. Justyn Jaroszuk, ks. Michał Urban

Geografia: Danuta Lewczuk

Matematyka: Grażyna Kazimierowicz, Iwona Grzybowska, Zbigniew Kazimierowicz

Historia i WOS: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Historia i społeczeństwo: Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Wiedza o kulturze: Eugenia Garbuz

Wychowanie do życia w rodzinie: Grażyna Laszuk

Biologia: Grażyna Laszuk

Przyroda: Krystyna Grzesik, Danuta Lewczuk

Informatyka: Zbigniew Kazimierowicz, Andrzej Dowgiert

Fizyka: Andrzej Dowgiert

Chemia: Krystyna Grzesik

Edukacja dla bezpieczeństwa: Bożena Marcińczyk

Podstawy przedsiębiorczości: Celina Łazuk-Woroniecka

Wychowanie fizyczne: Stanisław Marchiel, Bożena Marcińczyk, Przemysław Szwed

Edukacja mundurowa: Bożena Marcińczyk, Stanisław Marchiel, Barbara Kołosowska, Danuta Lewczuk

Edukacja humanistyczna: Małgorzata Kułakowska, Jolanta Zielenkiewicz, Jarosław Hlebowicz, Barbara Kołosowska

Grafika komputerowa: Zbigniew Kazimierowicz

Tworzenie stron www: Zbigniew Kazimierowicz, Andrzej Dowgiert

Elementy biochemii: Grażyna Laszuk, Krystyna Grzesik

Pomoc przedmedyczna: Krystyna Grzesik

Pedagog szkolny: Krystyna Możejko-Andryszczyk

Biblioteka: Eugenia Garbuz

Wychowawca internatu: Ewa Firs, Joanna Supronik

 

Zespół Szkół w Sokółce
ul. Mickiewicza 11

tel: (85) 711-25-29

fax: (85) 711-25-74

e-mail: sekretariat@liceumsokolka.pl

dyrektor: dyrektor@liceumsokolka.pl

pedagog: pedagog@andryszczyk.pl

Inspektor Ochrony Danych:
iod@liceumsokolka.pl

 


Snapchat

Do końca roku zostało

Do końca roku szkolnegoWakacje! dni.
Listopad 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Projekty i współpraca

Współpraca polsko-białoruska