eLOwizja 2016

Szkolny Konkurs Piosenki eLOwizja powstał przed kilkoma laty z inicjatywy jednej z klas humanistycznych. Jego celem było wspieranie uczniów zdolnych wokalnie i umożliwienie im prezentacji ich umiejętności na forum szkoły. W tegorocznym konkursie, który odbył się 25.04.2016r., wzięły udział następujące osoby: Gabriela Kowejsza – IIIA, Anna Łowczecka – IIB, Gabriela Wigda – IAE, Patrycja Biziuk – ID, Magdalena Chomko – IBC.

Wyniki konkursu ogłosiło jury, w skład którego wchodzili: pani Agnieszka Kozakiewicz – animatorka Sokólskiego Ośrodka Kultury, ks. Michał Urban i Kasia Szczesiul – uczennica klasy III A.

Miejsce I i Nagrodę Publiczności zdobyła Ania Łowczecka. II miejsce zajęła Gabrysia Kowejsza, zaś miejsce III przypadło Patrycji Biziuk.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok. Szczególne podziękowania składamy Kasi Szczesiul, która podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem wokalnym z uczestniczkami konkursu i pomogła im przygotować się do eLOwizji.

Klasa IIB