Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Zakończenie roku szkolnego klas IIIW piątek, 29 kwietnia, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. Były przemówienia, podziękowania i życzenia. Podczas uroczystości zostali wyróżnieni uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, godnie reprezentowali szkołę w olimpiadach przedmiotowych, konkursach i zawodach sportowych oraz aktywnie działali na rzecz środowiska lokalnego. Nasi najlepsi absolwenci:

1. Paweł Jacewicz kl. 3b – 5,16
2. Grzegorz Garbuz kl. 3a – 5,06
3. Anna Pawłowska kl. 3c – 5,05
4. Urszula Głódź k. 3d – 4,95
5. Adam Kozłowski kl. 3a – 4,89

Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów na maturze!

Po części oficjalnej miała miejsce część artystyczna przygotowana przez klasę 2C. Były piosenki, wspomnienia i skecz pt. „Etapy Rozwoju Istoty Szkolnej”. Poznaliśmy również wyniki plebiscytu przeprowadzonego wśród uczniów klas pierwszych i drugich. Oto zwycięzcy:

w kategorii MISS LO: Paulina Kościńska
w kategorii MISTER LO: Marcin Błahuszewski
w kategorii SPORTSWOMAN: Karolina Krawiel
w kategorii SPORTSMAN: Wojciech Kul
w kategorii MŁODY EINSTEIN: Grzegorz Garbuz
w kategorii THE VOICE OF LO: Katarzyna Szczesiul
w kategorii ŚMIESZEK: Dawid Tochwin
w kategorii PAKIER: Michał Gudalewski

Był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów.

Joanna Czemiel
nauczyciel j. angielskiego