Konkurs czytelniczy – eliminacje szkolne

IMG 3432W ubiegłym tygodniu odbyły się szkolne eliminacje wojewódzkiego konkursu czytelniczego „Czy znasz twórczość Zygmunta Miłoszewskiego?”. Konkurs przeprowadzony został w ramach projektu „Podlaskie spotkania z pisarzami”, który realizowany jest w bieżącym roku w naszej szkole.

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością twórczości i biografii współczesnego polskiego pisarza – Zygmunta Miłoszewskiego – autora bestsellerów, powieści kryminalnych i sensacyjnych. Zwycięzcami eliminacji szkolnych zostali:

I miejsce- Anna Paszko, kl. 1a oraz Wiktoria Żylińska, kl. 2d
II miejsce- Daria Szymaniuk, kl. 2c
Wyróżnienie- Joanna Zielenkiewicz, kl. 1a.

Uczennice, które zajęły pierwsze i drugie miejsce będą reprezentować naszą szkołę podczas eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w listopadzie. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się twórczością pisarza.

Eugenia Garbuz,
Małgorzata Kułakowska