Konkurs informatyczny

W dniu 30.03.2017 odbył się etap szkolny konkursu informatycznego INFOTEST. Patronat nad konkursem objęli: Prezydent Miasta Łomża, Rektor PWSIiP w Łomży, Wójt Gminy Łomża, Przewodniczący Koła Łomżyńskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego. W konkursie startowali uczniowie klas: Ib - 10, IIbc - 7 i IIIb – 10.

Do II etapu uczelnianego (finału) zakwalifikowali się następujący uczniowie: Gliński Paweł  - IIIb (90%), Mateusz Harasimowicz – IIIb (87,5%), Jakub Dzienis - IIIb (87,5%) oraz Michał Amielańczyk – IIIb (82,5%).

II etap odbędzie się 27 kwietnia w murach uczelni Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Opiekunem w/w uczniów jest p. prof. Andrzej Dowgiert oraz p. prof. Zbigniew Kazimierowicz.

nauczyciele informatyki
Andrzej Dowgiert