XIX Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Leonardy Szubzdy

"Między milczeniem a krzykiem"

89846011 2213354922101020 5468636443289059328 oWojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Leonardy Szubzdy "Między milczeniem a krzykiem" już po raz dziewiętnasty odbył się w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury, Sporu i Turystyki w Korycinie. Jak co roku konkurs zgromadził wielu młodych miłośników twórczości pani Leonardy Szubzdy.

Nasi uczniowie rywalizowali m.in. z uczniami z I LO w Białymstoku, Liceum Plastycznego w Supraślu, Zespołu Szkół Rolniczych i Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce. Wypadli bardzo dobrze, bo wszyscy stanęli na podium dla zwycięzców. Mateusz Zalewski (kl. II B) zajął III miejsce, a Weronika Machłajewska (kl. II B) i Małgorzata Iłenda (kl. I A) otrzymały wyróżnienia.
Zwycięzcom serdecznie gratuluję, a wszystkich miłośników poezji już dziś zachęcam do udziału w kolejnej, jubileuszowej edycji konkursu.

Małgorzata Kułakowska