Liceum w Sokółce wśród najlepszych szkół województwa podlaskiego

List gratulacyjny20 lutego 2017 r. Pani Dyrektor Iwona Grzybowska, wraz z przedstawicielką Starostwa Powiatowego w Sokółce, wzięła udział w spotkaniu dyrektorów Najlepszych Szkół w Województwie Podlaskim 2017. Spotkanie zostało zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i uczestniczyło w nim 43 dyrektorów spośród 1000 szkół naszego województwa.

Najlepsze szkoły, wśród których znalazło się nasze liceum, zostały wybrane według ogólnopolskiego rankingu 2017 miesięcznika „Perspektywy”, stypendiów edukacyjnych Marszałka Województwa Podlaskiego i wyników w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej. Pani Dyrektor otrzymała dyplom z gratulacjami i piękny album „Saga prastarej puszczy”. Udział w tak prestiżowym spotkaniu, to zasługa wszystkich nauczycieli i uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Sokółce.

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce i Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce, dla których organem prowadzącym jest Gmina Sokółka.