Drodzy Maturzyści!

plakat minJuż w poniedziałek 8 czerwca 2020r. pisemny egzamin z języka polskiego. W związku z panującą pandemią podjęliśmy środki ostrożności, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo i ograniczyć ryzyko zarażenia wirusem. Komisje nadzorujące zapraszam w poniedziałek i wtorek na godz. 8.00, a w kolejne dni na 8.15. Abiturientów zapraszamy w poniedziałek i wtorek na godz. 8.15, a w kolejne dni na 8.30.

Do szkoły będziemy wchodzić wejściem głównym, dezynfekując ręce i potwierdzając dobry stan zdrowia. Wszystkie rzeczy i przedmioty, które nie są potrzebne w trakcie egzaminu należy zostawić w szatni szkolnej (telefony, torebki, klucze, odzież wierzchnia itp.). Na sale egzaminacyjne będziecie wchodzić w kolejności alfabetycznej, dlatego bardzo proszę o zachowanie odległości między osobami minimum 1,5 m i nie tworzenie grup wśród oczekujących. Więcej informacji uzyskacie od komisji nadzorujących. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju, a Maturzystom "połamania piór".

Dyrektor Iwona Grzybowska