Otrzęsiny klas pierwszych - fotogaleria

Otrzesiny 2015W dniu 21 października 2015 roku MŁODE KOTY z naszej szkoły zostały przyjęte w poczet uczniów. Organizatorami tego ważnego wydarzenia była klasa III B.
Nowy nabytek został ochrzczony zgodnie z tradycją. W trakcie lekcji wszyscy przeszli chrzest bojowy odśpiewując koci hymn „WLAZŁ KOTEK NA PŁOTEK” dziarsko maszerując po szkolnych korytarzach.

Po południu KOCIAKI wzięły udział w pojedynku otrzęsinowym. Jury, któremu przewodniczyła Pani Dyrektor Iwona Grzybowska, z wielkim zaciekawieniem oceniało poszczególne konkurencje, w których rywalizowali budzący grozę INDIANIE pod wodzą Pani profesor Grażyny Laszuk, pełne gracji CYGANECZKI, którym dyrygowała Pani profesor Małgorzata Kułakowska i waleczni KOWBOJE z Panem profesorem Stanisławem Marchielem na czele.
Wszystkie KOTY poradziły sobie z zadaniami wykazując się talentami wokalnymi, tanecznymi, malarskimi, sportowymi, sprawnościowymi i wieloma innymi. Nie zabrakło DOBREJ ZABAWY i WSPANIAŁEGO HUMORU.
Pojedynek był wyrównany i pełen napięcia. Nasze MŁODZIKI przypieczętowały wejście w grono nowych uczniów PRZYRZECZENIEM KOTA.
Po ciężkiej walce ZABAWA trwała prawie do samego rana.

NASZYM MŁODSZYM KOLEGOM GRATULUJEMY.

opr. Jolanta Czołpińska
wychowawca klasy III B