Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Sokółce
w piłce siatkowej dziewcząt

Turnirj o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Sokółce5.11.2015 roku odbył się Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Sokółce w Piłce Siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły szkoły: ZSG Białystok, ZS nr. 2 Grajewo, ZS Wojewodzin, ZS Sokółka. Po emocjonujących pojedynkach wyniki meczów przedstawiły się następująco:

ZSG Białystok – ZS Sokółka 0 : 2
ZS nr.2 Grajewo – ZS Wojewodzin 2 : 0
ZS Wojewodzin – ZS Sokółka 0 : 2
ZS nr.2 Grajewo – ZSG Białystok 2 : 1
ZS Wojewodzin – ZSG Białystok 0 : 2
ZS nr.2 Grajewo – ZS Sokółka 1 : 2

Puchar i dyplomy zostały wręczone przez panią Dyrektor Zespołu Szkół w Sokółce Iwonę Grzybowską.
Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – ZS Sokółka
II miejsce – ZS nr.2 Grajewo
III miejsce – ZSG Białystok
IV miejsce – ZS Wojewodzin

Reprezentacja Zespołu Szkół w Sokółce: Karolina Krawiel (kapitan), Karolina Sitko, Justyna Woronko, Urszula Głódź, Natalia Borys, Urszula Sklepkowska, Anna Turko, Kinga Garkowska, Patrycja Kułak, Kinga Jaroszewicz, Angelika Babynko, Natalia Głódź, Gabriela Hołubowicz, Iza Szoda, Justyna Kozłowska.
Sędziowali: Grzegorz Zalewski, Stanisław Marchiel, Krystian Markowski, Mateusz Harasimowicz, Michał Amielańczuk, Radosław Skolmowski. Składamy serdeczne podziękowania za zangażowanie.

Również serdecznie dziękujemy trenerom i zawodniczkom za emocjonujące pojedynki.
Życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach sportowych.

Bożena Marcińczyk
nauczyciel wychowania fizycznego