Udany start chłopaków z LO Sokółka

Biegi na orientacjęSukcesem zakończył się start chłopaków z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Sokółce w Mistrzostwach Podlasia w biegach na orientację. Zawody odbyły się 05.06.2016 r. w Białymstoku, w lesie na Pietraszach. Uczestniczyły w nich szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne z województwa podlaskiego.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentacja chłopców Zespołu Szkół w Sokółce uplasowała się na drugim miejscu, przegrywając jedynie z uczniami z Zespołu Szkół w Suchowoli. Tym samym drużyna LO Sokółka obroniła wicemistrzostwo województwa podlaskiego wywalczone rok temu.

Zespół Szkół w Sokółce reprezentowali: Artur Jelski, Marcin Plichta, Krystian Dereszkiewicz. Wszyscy są uczniami klasy mundurowej - II d. Opiekunem zespołu był nauczyciel wychowania fizycznego - Stanisław Marchiel.

Stanisław Marchiel
nauczyciel WF