Udany turniej naszych siatkarzy

SiatkarzeSukcesem zakończył się udział drużyny siatkówki chłopców Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Sokółce w turnieju II ligi wojewódzkiej szkół ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się 04.12.2015r. w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku.

Siatkarze z „ogólniaka” rozegrali dwa spotkania. W pierwszym meczu pokonali Zespół Szkół nr 4 Bielsk Podlaski 2:1 (21:25; 25:20; 15:7), w drugim okazali się lepsi od II Liceum Ogólnokształcącego BJN Bielsk Podlaski, z którym wygrali 2:0 (25:22; 25:20).
Nasi siatkarze zagrali dobry turniej i należy im się pochwała za ten występ – mówi Stanisław Marchiel, trener drużyny. Na sukces zapracował cały zespół; każdy z zawodników wniósł swój wkład w to zwycięstwo. Tylko pierwszy set turnieju nam nie wyszedł - przegraliśmy z powodu zbyt dużej ilości błędów własnych. W kolejnych partiach było już znacznie lepiej. Zagraliśmy równo we wszystkich siatkarskich elementach i to był klucz do zwycięstwa. Oczywiście nie spoczywamy na laurach. Znamy swoje słabości i wiemy nad czym musimy pracować na treningach – podkreśla opiekun zespołu.
Drużyna wystąpiła w następującym składzie:
Paweł Ignatowicz (kapitan) (III d), Łukasz Puszko (III d), Karol Zielenkiewicz (III d), Marcin Błahuszewski (III c), Adrian Bierko (III b), Radek Skolmowski (II d), Mateusz Harasimowicz (II b), Mateusz Maliszewski (II c), Karol Woronowicz (II b), Maciej Kułak (I d).

Opiekunowie: Krystyna Możejko – Andryszczyk, Stanisław Marchiel