Konkurs na bombkę choinkową

Dnia 7 grudnia Samorząd Szkolny przygotował w naszym liceum, jak się już przyjęło w tradycji obchody Mikołajek. Do szkoły zawitał sam Święty, który sprawdził przygotowanie naszych uczniów w obchodach jego imienin. Każdego ucznia oraz pracownika szkoły poczęstował symbolicznym cukierkiem i przestrzegał o pozostaniu grzecznym i życzliwym przez cały następny rok.

Samorząd ogłasza też konkurs indywidualny na bombkę choinkową. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Każda klasa z naszego liceum ma obowiązek przygotowania bombki poza konkursem, która posłuży do ozdobienia naszej szkolnej choinki. Mile widziana tematyka nawiązująca do profilu klasy.

Gotowe prace prosimy składać do profesora Przemysława Szweda, nauczyciela wychowania fizycznego. Ostateczny termin oddawania bombek - 16 grudnia 2015.